• 1

    Rejsy

  • 2

    Regaty

  • 3

    Szkolenia

  • 4

    Wypoczynek pod żaglami

Copyright 2017 - Custom text here

 Honorowi Członkowie Jacht Klubu Marynarki Wojennej Kotwica

 

Walne Zebranie 1983 r.kotwica
1.† Witold Gliński
2. † Marian Załoga
3. Czesław Cześnik
4.† Julian Czerwiński

Walne Zebranie 1984 r.
1.† Jan Sowa
2. † Ryszard Gilewicz

Walne Zebranie 1985 r.
1.† Kazimierz Bossy
2.† Bronisław Szul
3.† Medard Przylipiak

Walne Zebranie 1986 r.
1. Piotr Kołodziejczyk

Walne Zebranie 1987 r.
1. Jerzy Apanowicz
2.† Mieczysław Przewłocki
3. Władysław Mazurkiewicz

Walne Zebranie 06.03.1988 r.
1. Piotr Bigaj
2.† Mieczysław Jarczyński
3. Stanisław Jurczyk
4.† Kazimierz Klugmann
5. Stanisław Kokodyniak
6. Wacław Nowocin
7. Bolesław Mazurkiewicz
8. Jan Pinkiewicz
9. Stanisława Radaj
10. Jerzy Rusak
11. Leonard Sadłowski
12. Wirgiliusz Sandzewicz

Walne Zebranie 18.02.1990 r.
1. Tadeusz Siwiec
2. †Kazimierz Żółtek
3. Tadeusz Bojarski
4. Jerzy Dominik
5. † Karol Gryc
6. Wiesław Godlewski
7. Jerzy Czeszko

Walne zebranie 01.03.1992r.
1. Andrzej Pawluch
2.† Tadeusz Durczak
3.Tadeusz Krawczyk

Walne Zebranie 06.03.1994 r.
1. Anastazy Kobiela

Walne Zebranie 05.03.1995 r.
1. Edward Kinas
2. Leokadia Smarczewska
3. † Stanisław Modzelewski

Walne Zebranie 03.03.1996 r.
1. Stanisław Tołwiński
2. Antoni Komorowski
3. Zbigniew Kowalewski
4. Stanisław Przyjemski
5. Marian Siemczonek

Walne Zebranie 02.03.1997 r.
1. Alicja Olechnowicz
2. Jędrzej Czajkowski
3. Andrzej Władyka

Walne Zebranie 22.03.1998 r.
1. Ryszard Łukasik
2.† Kazimierz Tomaszewski
3. Marian Kula
4. † Andrzej Półjanowski
5. Marian Głownia

Walne Zebranie 21.03.1999 r.
1. Zygmunt Badzyński
2. †Zbigniew Sułek
3. Jerzy Porębski

Walne Zebranie 26.03.2000 r.
1. † Roman Chmielewski
2. Józef Wysocki

Walne Zebranie 25.03.2001 r.
1. Stanisław Kasperkowiak
2. Waldemar Przykaza

Walne Zebranie 07.04.2002 r.
1. Marian Zaborski

Walne Zebranie 09.03.2003
1.Zbigniew Patron

Walne Zebranie 09.03.2005 r.
1. Marek Brągoszewski
2. † Leszek Wiktorowicz
3. Józef Jakubczyk
4.† Zenon Kozakiewicz
5.Janusz Kodrzycki
6.Jerzy Gąsowski  

Walne Zebranie 26.03.2006 r.
1. Paweł Szczepanik
2. Henryk Wojtkowiak
3. Adam Spuła
4. † Antoni Tomczyk
5. Jerzy Lenda

Walne Zebranie 25.02.2007  r.
1. Włodzimierz Gaul
2. Jacek Słomiński
3. Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej

Walne Zebranie 02.03.2008 r.
 1. Wiesław Łasiński
 2. Franciszek Jaskólski
 3. Jan Michulec
 4. Jerzy Maltowski
 5. Aleksander Gałka
 6. Zygfryd Perlicki
 7. Andrzej Lutomski
 8. Zenon Gralak
 9. Tadeusz Adamów
10. Andrzej Posmykiewicz
11. Wojciech Augulewicz
12. Waldemar Waszczyk
13. Grażyna Kryspin
14. Hieronim Rozwalka
15. Andrzej Załucki
16. Maciej Leśny
17. Jarosław Kaczorowski

Walne Zebranie 2009 r.
1. Maciej WĘGLEWSKI
2. Piotr OSTROWSKI
3. Maciej POLAŃSKI

Walne Zebranie 2010 r.
1. STAP
2. Andrzej KADŁUBICKI
3. Bogusław WABIA
4. Adam DUDA
5. Jan WALCZAK
6. Waldemar DWORZNIKOWSKI
7. Irena MATEJCZYK
8. Leszek BATKO

Walne Zebranie 2011 r.
1. Jerzy BREZDEŃ
2. Sławomir SZUMALSKI
3. Krzysztof ZDANEK
4. Robert PALUS
5. Mieczysław DĄBROWSKI

Walne Zebranie 2012 r.
1. Artur HABERKA

Walne Zebranie - 2013 r.
1. Tadeusz CIEMNY
2. Stanisław ŚLIWA
3. Andrzej SZWABA
4. Waldemar TURSKI

Walne Zebranie  - 2014 r.
1. Krzysztof TERYFTER    
2. Jarosław REMLINGER
3. Zbigniew WILCZEK

Walne Zebranie  - 2015 r.
1. Artur PIERZYŃSKI

Walne Zebranie  - 2017 r.
1. Maciej OSIKA